Zaadoptuj prawdziwego przyjaciela

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnej adopcji  naszych psów i kotów.

Wśród prezentowanych tu wizytówek adopcyjnych znajdziecie Państwo zwierzę najbardziej odpowiadające Waszym upodobaniom i możliwościom zapewnienia mu jak najlepszych warunków bytowych. Psy i koty przygotowane do adopcji są odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane lub wykastrowane. Mają też wszczepionego chip. W momencie adopcji, numer chip wraz z danymi nowego właściciela rejestrujemy w międzynarodowej bazie Safe-Animal. Jeżeli wiek adoptowanego psa lub kota nie pozwala na jego kastrację lub sterylizację to osoba adoptująca zobowiązuje się do przeprowadzenia tego zabiegu w późniejszym terminie. W naszym gabinecie zabieg ten jest bezpłatny.

Schronisko zabrania zbierania pieniędzy na adoptowane zwierzeta z naszego schroniska zgodnie z zawieraną umową adopcyjną.

 

616093900803164

616093900803164

płeć:samiec
wiek:6 lat i 3 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Średniej wielkości płochy psiak. Potrzebuje jeszcze czasu by na nowo zaufać człowiekowi. Jest pieskiem grzecznym i spokojnym. W stosunku do obcych osób mało pewny siebie, niezbyt wylewny w okazywaniu uczuć. Słabo chodzi na smycz - pewnie dla tego, że nigdy wcześniej nie miał z nią do czynienia. Przyszły właściciel musi sobie zdać sprawę z tego, że pies będzie potrzebował czasu i cierpliwości. Nie lubi nagłego dotyku, jest w stanie zaatakować człowieka. Nie nadaje się do zamieszkania w domu, gdzie są dzieci. Najlepiej odnalazł by się mieszkając u boku dorosłych osób w spokojnej i cichej okolicy.

Strona Hotel Zwierząt zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X