Zaadoptuj prawdziwego przyjaciela

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnej adopcji  naszych psów i kotów.

Wśród prezentowanych tu wizytówek adopcyjnych znajdziecie Państwo zwierzę najbardziej odpowiadające Waszym upodobaniom i możliwościom zapewnienia mu jak najlepszych warunków bytowych. Psy i koty przygotowane do adopcji są odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane lub wykastrowane. Mają też wszczepionego chip. W momencie adopcji, numer chip wraz z danymi nowego właściciela rejestrujemy w międzynarodowej bazie Safe-Animal. Jeżeli wiek adoptowanego psa lub kota nie pozwala na jego kastrację lub sterylizację to osoba adoptująca zobowiązuje się do przeprowadzenia tego zabiegu w późniejszym terminie. W naszym gabinecie zabieg ten jest bezpłatny.

Schronisko zabrania zbierania pieniędzy na adoptowane zwierzeta z naszego schroniska zgodnie z zawieraną umową adopcyjną.

 

616093900802797

616093900802797

płeć:samiec
wiek:8 lat i 4 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Duży, kudłaty psiak. Chłopiec bardzo pewny siebie, dominujący. W boksie mocno obszczekuje obcych, nie każdego wpuści na swój teren. W stosunku do opiekuna łagodny, ale mało wylewny. Nie akceptuje towarzystwa innych psów. Najlepiej czułby się mieszkając w domu z ogrodem, u boku osób mających wcześniej kontakt z trudnymi psami. Absolutnie nie nadaje się na psa towarzysza dla rodziny z dziećmi.

Strona Hotel Zwierząt zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X