Zaadoptuj prawdziwego przyjaciela

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnej adopcji  naszych psów i kotów.

Wśród prezentowanych tu wizytówek adopcyjnych znajdziecie Państwo zwierzę najbardziej odpowiadające Waszym upodobaniom i możliwościom zapewnienia mu jak najlepszych warunków bytowych. Psy i koty przygotowane do adopcji są odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane lub wykastrowane. Mają też wszczepionego chip. W momencie adopcji, numer chip wraz z danymi nowego właściciela rejestrujemy w międzynarodowej bazie Safe-Animal. Jeżeli wiek adoptowanego psa lub kota nie pozwala na jego kastrację lub sterylizację to osoba adoptująca zobowiązuje się do przeprowadzenia tego zabiegu w późniejszym terminie. W naszym gabinecie zabieg ten jest bezpłatny.

Schronisko zabrania zbierania pieniędzy na adoptowane zwierzeta z naszego schroniska zgodnie z zawieraną umową adopcyjną.

 

982061600066382

982061600066382

płeć:samiec
wiek:11 lat i 2 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Duży, bardzo miły psiak. Na spacerach i wybiegu jest bardzo radosnym, przyjacielskim psem, czułym w okazywaniu uczuć człowiekowi. Bardzo ładnie i grzecznie chodzi na smyczy, jest grzeczny podczas zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez zaprzyjaźnione wcześniej osoby.
Dobrze czuje się w towarzystwie grzecznych, nie natarczywych psów.
Chłopiec w boksie mocno obszczekuje obcych, jego gabaryty wywołują dystans.
Będzie szczęśliwy spędzając ostatnie lata w spokojnym domu z ogrodem.

982061600067559

982061600067559

płeć:samica
wiek:7 lat i 5 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Średnia, nieśmiała sunia. Potrzebuje czasu aby oswoić się z obcymi osobami i miejscami. Jest łagodna i miła w stosunku do opiekunów. Ma pozytywne relacje z innymi psiakami. Stresuje ją chodzenie na smyczy, ale zaprzyjaźnionym osobom pozwala się nosić na rękach. Szuka bardzo spokojnego, odpowiedzialnego domu u boku dorosłych osób. Najlepiej czułby się mieszkając w domu z ogrodem, z dala od zgiełku i szumu miasta.

Strona Hotel Zwierząt zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X