Zaadoptuj prawdziwego przyjaciela

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnej adopcji  naszych psów i kotów.

Wśród prezentowanych tu wizytówek adopcyjnych znajdziecie Państwo zwierzę najbardziej odpowiadające Waszym upodobaniom i możliwościom zapewnienia mu jak najlepszych warunków bytowych. Psy i koty przygotowane do adopcji są odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane lub wykastrowane. Mają też wszczepionego chip. W momencie adopcji, numer chip wraz z danymi nowego właściciela rejestrujemy w międzynarodowej bazie Safe-Animal. Jeżeli wiek adoptowanego psa lub kota nie pozwala na jego kastrację lub sterylizację to osoba adoptująca zobowiązuje się do przeprowadzenia tego zabiegu w późniejszym terminie. W naszym gabinecie zabieg ten jest bezpłatny.

Schronisko zabrania zbierania pieniędzy na adoptowane zwierzeta z naszego schroniska zgodnie z zawieraną umową adopcyjną.

 

616093900800590

616093900800590

płeć:samiec
wiek:3 lata i 5 miesięcy
zapamiętaj:
więcej informacji

Piękny, duży pies w typie owczarka niemieckiego. Chłopiec pomimo swoich gabarytów jest bardzo delikatnym i wrażliwym psem. Jest łagodny, ale mocno nieśmiały i na ten moment unikający kontaktu z człowiekiem - widać, że zanim do nas trafił miał kiepskie relacje z ludźmi. Jest płochy, w sytuacjach stresowych reaguje ucieczką - w stresie potrafi pokonać większość ogrodzeń. Potrafi chodzić na smyczy i w spokojnych miejscach chętnie spaceruje z zaprzyjaźnionymi ludźmi - gdy wokół zaczyna się jednak zbyt wiele dziać - próbuje uciec. Dobrze czuje się w towarzystwie suczek. Szukamy dla niego spokojnego, świadomego domu, najlepiej u boku osób nie posiadających małych dzieci. Najlepiej czułby się mieszkając w domu, który ma do dyspozycji ogródek (dobrze i szczelnie zabezpieczony) w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku i szumu miasta.

982061600073305

982061600073305

płeć:samica
wiek:6 lat
zapamiętaj:
więcej informacji

Łagodna duża sunia w typie owczarka niemieckiego poleca się do adopcji. Sunia jest bardzo miła, wesoła, przyjacielska. Szybko nawiązuje nowe znajomości z obcymi osobami. Ma dobry kontakt z opiekunem, od razu przybiega po głaski, rozdaje całusy, słucha się. Jest pieskiem pogodnym i radosnym, pozytywnie nastawionym do nowego otoczenia i ludzi. Potrafi chodzić na smyczy. Zgadza się z innymi pieskami. Będzie wspaniałym kompanem dla osób, które szukają miłego psa do towarzystwa, do spędzania wspólnego czasu. Polecamy !

982061600067800

982061600067800

płeć:samiec
wiek:6 lat i 2 miesiące
zapamiętaj:
więcej informacji

Duży silny pies w typie amstaffa poleca się do adopcji. Chłopak jest bardzo miły, przyjacielski. Szybko nawiązuje nowe znajomości z obcymi osobami, ale nie jest nadmiernie wylewny w okazywaniu uczuć. Świetnie dogaduje się z sunią o numerze chip 73305 . Potrafi chodzić na smyczy. Będzie wspaniałym kompanem dla osób szukających psa do towarzystwa, bądź które miały już do czynienia z psami tej rasy.

Strona Hotel Zwierząt zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X